„Haker umysłów” – Techniki NLP

Myśle że około tydzień temu zamówiłem sobie książke Pana Bratko pt. „Haker umysłow”, od jakiegoś już czasu interesowałem się techniką NLP. Czyli jak sterować rozmówcą, jak uchronić się przed atakami, jak uchronić się przed reklamami i wiele więcej tych tagów mógłbym wymieniać.
Myśle że jeśli ktoś tu wszedł to bardziej zainteresuje go recenzja książki.

Książka może nie ma w sobie dużo treści, tylko 160 stron dużym drukiem, to był minus, ale czego spodziewac się za 30zł ? Książka zaczyna się niezłym wstępem pod tytułem ” pieprz sie dupku ” , mającym na celu właśnie przyciągnąć ludzi. Chociaż niektórzy mogliby sie obrazić.

Dobra ale nie o tym chciałem napisać, ogólnie książka prezentuje sporo sposobów, sterowania rozmówcą w sprawach biznesowych, i ogólnie jest kierowana do osób którzy zajmują się na co dzień marketingiem czy reklamą.
Chcecie się dowiedzieć na czym polega technika haków? – Warto poczytać, i to nie jest reklama.

Dowiedziałem się sporo na temat technik NLP, chociaż wiele rzeczy było z góry wiadomych.
Po prostu sie tym interesowałem 🙂

W Internecie nie znalazłem stron które by pisały sporo na temat technik NLP, było to bardziej tajemnicze, i o co w tym kurcze chodzi. Mógłbym sporo opisać tych metod, ale znajome osoby które poznałyby moje techniki mogły by sie na to już nie nabrać.

A tak szczerze, istnieją specjalne kursy na których można się tego wszystkiego nauczyć, jednak jest to bardzo drogie a po drugie bardzo długo trwa. Polecam zapoznać się z taką prostą teorią na temat technik NLP, może wpadnie wam do głowy kiedyś ją wykorzystać i zmusić swojego rozmówce do wykupienia waszego przedmiotu itp.

Mogę sie pochwalić publicznie, zaczynam już jazdy samochodem  🙂 W marcu zdaje na prawo jazdy, 3majcie kciuki!!

Dodaj komentarz