Powrót do bloggowania.. ” Powrót do życia” – Dawid

Pisze ten post drugi raz, ponieważ moja poprzednia próba zapisania go nie udała się i cały tekst który napisałem został skasowany, i strasznie smutno mi z tego powodu, ponieważ musze przypominać sobie o co mi tak naprawde chodziło, ale może bardziej uchwycić sens tego postu ?

Dawno, bo aż 3 miesiące nie publikowałem nic na tej stronie, czytaj ” nie zajmowałem się niczym ciekawym”, niczym związanym z ogólno pojętą informatyką, i niczym co mogłoby satysfakcjonować ( trudne słowo ) .

Próbuje odzyskać ambicje, i próbuje wrócić do robienia czegoś ciekawego. Czegoś czym będe mógł się pochwalić przed  ogólnopojętym „Internetem” i mam nadzieje znajomymi. Myśle że czasem, pisanie może pomóc zrozumieć co chcemy robić. Dzisiaj pomyślałem o pozycjonowaniu, o zwiększeniu popularności jednego z moich serwisów : e-matma24.pl , piszę tam różniaste głupoty.

Aby nie pisać o niczym, do tego postu dołącze małą notke o pressel page, czyli precelkach, preclach.
Stworzyć precel może każdy, krótka porada jak tworzyć precle? – wystarczy wymyślić temat który może przyciągnąć internautów, i opisać go w jak najbardziej głupi sposób używajac mnóstwo,mnóstwa słów kluczowych. Co przyciągnie za sobą wyszukiwarke a to przyciagnie ludzi. Ciekawe jak ten pomysł wypali, jak wypali to napewno o tym jeszcze napisze. Pomysł ten podpatrzyłem u swoistych pozycjonerów, którzy oferują takie usługi.

Główny sens tematu, jak odzyskać utraconą ambicje ? – Ktoś wie, prosze pisać 🙂

 

Dodaj komentarz