System sprzedaży linków – prolink.pl

Od pewnego czasu interesuje się możliwością zarabiania w sieci, sporo na ten temat poczytałem. Jak i również sporo poczyniłem w tym kierunku kroków. Najważniejsze pytanie, to co zrobić by zarobić na blogu ?

Pierwszym pomysłem jaki może przyjść to oczywiście reklama.

Jest wiele serwisów które chcą umieścić na naszej stronie reklame, jednak tylko garstka wypłaca pieniądze. Warto skupić się więc na tych wypłacających 🙂 ..

Od niedawna uczestnicze w systemie sprzedaży linków – prolink.pl , i nie wiele moge o tym sposobie wyświetlania reklam powiedzieć, chociaż przynosi on zyski. Aktualnie wyświetlam 12 reklam po 37 gr.

Pieniądze są naliczanie codziennie za poprawne wyświetlenie reklamy. Tutaj chciałbym się na moment zatrzymać, dość ciekawe rozwiązanie ponieważ system na bieżąco sprawdza czy reklama jest wyświetlana i dodaje do naszego konta pieniądze. ( Odpowiednia część za dzień wyświetlenia).

Trudnym etapem jest instalacja systemu prolink.pl na WordPressie, ponieważ potrzeba wysłać pliki na serwer, zmienić wartość chmod plików na 666 oraz dodać odpowiednią linijke do wp-config.php.
Masz problem z zainstalowaniem modułu prolink ? – Napisz w komentarzu a pomogę.

Po zainstalowaniu modułu, dodajemy kolejną linijke do naszego szablonu, w ten sposób automatycznie po sprzedaży link jest wyświetlany.

Mam nadzieje że nieco przybliżyłem jedną z możliwości zarabiania w Internecie poprzez sprzedaż linków.

Komentarze

  1. Witaj Bratku 🙂
    Jeśli mogę prosić o pomoc to wyciagnij do mnie swoją dłoń 🙂
    Mianowicie system wykrywa instalacje, lecz wyrzuca błąd w osadzaniu linku próbowałem już wszystkie pozycje ale nic nie śmiga (nawet opcja z widgetem od jednego z bloggerów). Masz u mnie piwo jak uda Ci się coś zaradzić:) bo sam jako webmaster juz odpuszczam powoli 🙂 Z góry dzięki Bless

Dodaj komentarz