Informatyk Częstochowa

Dzięki doświadczeniu zawodowemu które coraz to bardziej poszerzam oraz ambicji – chcialem zaoferować swoje usługi jak i swojej firmy z zakresu IT. Jesteśmy w stanie przygotować pełen pakiet usług od zaawansowanych rozwiazań z wirtualizacji po proste prace utworzenia i konfiguracji sieci domowej.

 

Zapraszam do kontaktu.


Dawid Sobieraj
GrupaABS
IT

Nazywam się Dawid Sobieraj, interesuje się zarządzeniem systemami Linux, Windows – organizacją rozwiązań serwerów dedykowanych, VPS dla rozwiązań biznesowych czy indywidualnych. Cały czas pracuje nad rozwojem umiejętności marketingu internetowego – pozycjonowanie organiczne stron internetowych, reklamy linków sponsorowanych – Adwords i wiele więcej. Aktualnie zarządzam kilkoma rozwiązaniami wirtualizacji systemów komputerowych, serwerami dedykowanymi, serwisami www. Tworzę strony www dla klientów biznesowych – posiadam bogate portfolio wykonanych prac.

Moje zainteresowania to głównie pasja,hobby oraz źródło dochodu w którym cały czas staram się doskonalić i powiększać zasób wiedzy potrzebnej do rozwiązywania coraz to nowych problemów. Stawiam na rozwój osobisty i naukowy – nie boje się nowych wyzwań i sam staram sobie je stawiać i realizować.

Dodatkowymi zainteresowaniami jest muzyka – klasyczny rock – Pink Floyd, Uriah Heep, Deep Purple, Simon&Garfunkel … i wiele więcej… , akwarystyka, sport, a od niedawna boks.

Żeromskiego
P.O. Box: PL
Rędziny, Śląsk
42-242
Polska
sobierajdaw@gmail.com
534209700
DOB: 03/08/1993

Dodaj komentarz