Jak zwiększyć ruch na stronie ? – Autosurf

Proste pytanie, otóż jak zwiększyć ruch na stronie ?

Chodzi mi tutaj bardziej o bezwartościowych ruch, taki który tylko zwiększy oglądalność naszej strony.

Kiedyś zastanawiałem się nad programami które generują takich ruch, jednak po głębszych przemyśleniach plan wydał się bezsensowny. Z pomocą przychodzą nam serwisy typu autosurf.

O co w tym chodzi ? – Znalazłem kilka stron tego typu, i używam następujących 3 :

  1. auto-surf.com.pl
  2. surfuj.eu
  3. www.wypromuj.net

Oczywiście rejestrujemy się na stronie, dodajemy strone którą inni będą „surfować”, oraz zaczynamy sami surfować czyli wyznajemy prostą zasade my im, oni nam. ( Za to że surfujemy dostajemy punkty, a za te punkty możemy kupić surfowanie innych ). Proste i przyjemne. Włączamy sobie w zakładke surfowanie z tych 3 stron, a te 3 strony generują dla nas ruch.

Szczególnie przydatne jeśli chcemy podnieść odwiedziny strony przed sprzedażą, czy dla swojego nastroju.

Istnieje również możliwość zarobienia na tym, w serwisiach które płacą nie za kliknięcia w reklame a w serwisach które płacą za odwiedziny strony.

Takim serwisem jest : www.cpmprofit.com , który po przeanalizowaniu naszej strony oceni ile da nam punktów za wyświetlenie strony, a zdobyte punkty możemy wymienić na pieniądze które następnie zostają nam wysłane na paypal. Czyli jak zarobić grosze nie robiąc nic. ;d

Komentarze

  1. Co do CPM Profit, ciężko u nich z wypłacalnością. Na reklamach można zarobić poprzez google adsense, który może zablokować konto kompletnie za nic, albo, co o duużo lepsze Adkontekst. Fachowa obsługa, duże stawki i ciekawe rozwiązania, poza tym nie ma limitu wypłat, jak u google’a.

    Pozdrawiam

  2. CPM Profit wstawiłem dla próby, póki co mam tą „złotóweczke”, do 30zł jeszcze daleko, ale co mi szkodzi. Nie wypłacą to usunę. Adsense stosuje od początku, a Adkontekst wydaje się równie ciekawy. Dzięki.

    Pozdrawiam Dawid.

Dodaj komentarz