Proste pytanie : Jak zarobić na wyświetleniach strony ?

Wyobraźmy sobie taką sytuacje, mamy strone o konkretnym temacie bądź po prostu prowadzimy blog o swoich poczynaniach. Piszemy, i piszemy tylko jak na tym zarobić ? Początkowo napewno nie będzie z tego wielkich pieniędzy, jednak każdy grosz się przyda.

W tym poście opisze jak zarobić na wyświetleniach strony, tutaj sprawa wygląda tak, wszystko zależy od tego ile osób nas odwiedza, oczywiście im więcej osób przegląda naszą strone, tym więcej możemy zarobić.

Jedyny serwis jaki znalazłem, który płaci za wyświetlenia strony jest cpmprofit.com dopiero zaczynam ten typ reklamowania, więc za dużo o nim napisać nie moge. Na tej stronie dodajemy strone, oni ją klasyfikują ile nam zapłacą za wyświetlenie ( a konkretniej ile dadzą nam punktów ).

Punkty które zdobywamy, możemy wymienić na pieniądze, możliwość wypłaty od 30zł.

Jak sobie pomóc ? – Z pomocą przychodzą autosurfy, opisałem post niżej co i jak z autosurfami więc nie będe pisał drugi raz. Miłego zarabiania grosików.

Jeśli już decydujecie się na rejestracje w cpmprofit.com, możecie mnie wspomóc rejestrując sie z tego linka. Za co będe bardzo wdzięczny.

Dodaj komentarz