Nowy start bloga – nowy poziom, świeża wiedza

Od dłuższego czasu nosiłem się z ponownym rozpoczęciem pisania swojego bloga, którego jak widać po zasobie materiałów prowadzę dość długi czas. Wiedza z czasem się powiększała, dochodziły nowe problemy, nowe rozwiązania – człowiek niestety ale dużo rzeczy zapomina.

Jednym z postanowień jakie chciałbym sobie postawić, to przedstawianie tutaj rozwiązań problemów jakie natrafiam podczas pracy, konfiguracji. Tak, by w późniejszym czasie móc do tego wrócić, oraz żeby ktoś mógł na tym skorzystać.  Na pewno nie będzie to łatwe zadanie  – ale coś trzeba robić 🙂

Jednocześnie odcinam się grubą linią od tego co było wcześniej, część materiałów , lub nawet większość była pisana dość chaotycznie ( przyjemnie lub nie wrócić rok wcześniej i zobaczyć jakie podstawowe błędy wynikały podczas konfiguracji ). Nie kasuje, ale odcinam – jak napisałem w tytule, nowy start – działamy dalej!

 

Aktualnie administruje 5 serwerami www,e-mail, mysql począwszy od zastosowania biznesowe po serwery gier, serwery głosowe. W tym kierunku dalej również idę więc, na pewno będzie co pisać w niedługim czasie. Dodatkowo zmieniłem nieco wygląd samej strony – mam nadzieje że jest ciekawie, bo na pewno nie oryginalnie. Ciekawym atutem jest sam fakt że aktualnie strona jest utrzymywana w moim domu na lokalnym serwerze www. ( nazwałem go testowym – produkcyjny wisi w Francji 🙂 ).

Dodaj komentarz