Opinia o firmie DelNet Częstochowa

Korzystam z usług firmy Delnet w Częstochowie, dostarczają mi Internet. Całkiem niedawno bo 5 miesięcy temu weszli na teren mojej miejscowości. Internet dużo tańszy od firmy z której usług korzystałem wcześniej.

Aktualnie płace 35zł za 4Mb down, 1Mb up , jeśli chodzi o cene dla mnie super!
Problemem okazało się ostatnim czasy jakość Internetu, od około 2tygodni internet przerywa, mam duże pingi, ogólnie problemy wskazujące na DNS’y chociaż słabo się na tym znam.

Dzwonie do nich co kilka dni, problem będzie naprawiony prosze czekać. Niezła zmyła, gdyby to nie trwało aż tak długo. Oczywiście rekompensaty nie otrzymam, bo Internet działa, ale przerywa!

Nie mam celu w oczernianiu tejże firmy, jednak pisze jak jest. Mam nadzieje że stan łącza się poprawi, a mi wróci dobry humor.

Komentarze

  1. jakość oferowanych usług ten firmy jest coraz gorsza. Nie ma miesiąca w który wzystko byłoby w porządku. Do tego serwis się spóźnia a szef nie potrafi niczego załatwić w dodatku opryskliwie odnosi się do klientów. Zdecydowanie odradzam usłygi firmy delnel ludziom którzy szanują swój czas nerwy i pieniądze

Dodaj komentarz